KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 15804323
nr 1580 4323
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Blyerts, Musikstund. Signerad. Bildmått: 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 51x42 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:22:35
17/11 15:51:46